liczne referencje
oraz certyfikaty
wiarygodny partner w branży budowlanej As Bud - Certyfikaty kliknij aby zobaczyć nasze certyfikaty
terminowość wysoki standard świadczonych usług
Nasza
oferta
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą budowa domów jednorodzinnych, kolektory słoneczne i pompy ciepła
Nasza
firma
AS BUD

Instalacje grzewcze CO

Instalacje grzewcze o maksymalnej wydajności i ekonomiczności

instalacje grzewcze COOgrzewanie jest najważniejszym elementem każdego domu - bez niego trudno byłoby przetrwać okres zimy i niskich temperatur, które w naszym kraju panują przez kilka miesięcy w roku. Rozwój nowych technologii przyniósł ze sobą powstanie i rozwój różnych metod ogrzewania, spośród których każdy może wybrać taką, która najlepiej odpowiadałaby jego potrzebom. Wybór właściwej metody ogrzewania jest poważną sprawą, ponieważ ogrzewanie powinno być skuteczne, a jednocześnie nie powinno pochłaniać zbyt dużej ilości pieniędzy. Technologia nieustannie się rozwija, proponując wysokiej jakości instalacje grzewcze o maksymalnej wydajności i ekonomiczności, a my podążamy w ślad za nią, nieustannie poszerzając naszą ofertę i konstruując ją w taki sposób, by zawierała najlepsze metody ogrzewania.

Nasza stale poszerzana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w branży dają nam możliwość profesjonalnego doradzenia Państwu w sprawie doboru metody ogrzewania najlepiej spełniającej Państwa oczekiwania, ale przede wszystkim fachowego montażu instalacji grzewczych. Specjalizujemy się montażu pomp ciepła, które są najlepszym sposobem na skuteczne ogrzewanie przy ponoszeniu niskich kosztów. Ogrzewanie domu za pomocą pomp ciepła jest ekologiczną metodą grzewczą, ponieważ pompa ciepła wykorzystuje energię cieplną z naturalnych pokładów (np. z ziemi czy powietrza). Mechanizm pompy ciepła umożliwia przenoszenie ciepła z miejsc, w których panuje niższa temperatura, do tych o wyższej temperaturze - pompa zatem kondensuje ciepło pobrane z naturalnych źródeł i oddaje je otoczeniu. Do prawidłowej pracy pompy ciepła potrzebny jest jedynie prąd, dzięki czemu nie ma konieczności podłączania do domu źródła paliwa dla pompy.

Wykonujemy instalacje grzewcze CO

instalacje grzewcze CO ASBUD Wrocław To ekologiczne rozwiązanie, ponieważ wykorzystuje wyłącznie odnawialne źródła energii. By pompa ciepła rzeczywiście była opłacalna, konieczne jest odpowiednie jej dobranie do konkretnego domu - my się tym zajmiemy! Obok pomp ciepła, technologią, która również korzysta z ekologicznych źródeł ciepła jest kolektor słoneczny. Kolektory korzystają z energii słonecznej, zamieniając ją na energię cieplną. Dosyć starą i stale popularną metodą ogrzewania są instalacje centralnego ogrzewania, które wykorzystują do ogrzewania wodę. Wykonujemy instalacje c.o. w różnych schematach, w tym także w systemie ogrzewania podłogowego - wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu zyskaliśmy sobie zaufanie wielu klientów indywidualnych, jak i firm. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego wykonujemy zlecenia terminowo. Wykonywane przez nas instalacje cechują się wysoką jakością i niezawodnością, lecz mimo to dajemy Państwu na nie gwarancję. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarantowaną satysfakcję z wykonanych przez nas instalacji.

Do góry