liczne referencje
oraz certyfikaty
wiarygodny partner w branży budowlanej As Bud - Certyfikaty kliknij aby zobaczyć nasze certyfikaty
terminowość wysoki standard świadczonych usług
Nasza
oferta
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą budowa domów jednorodzinnych, kolektory słoneczne i pompy ciepła
Nasza
firma
AS BUD

Rekuperacja wrocław

Rekuperacja wrocław

rekuperator wrocławRekuperacja ciepła jest stosowana w nowoczesnych budynkach, najczęściej biurowcach. Na terenie Wrocławia zdarza się też często, że rekuperacja jest stosowana również w domkach jednorodzinnych. Daje ona możliwość zmniejszenia zużycia energii oraz stabilizacji temperatury we wnętrzu domu, budynku lub mieszkania.

Dzięki zastosowanych w rekuperatorach mechanizmach, możliwy jest odzysk ciepła lub ochłodzenie powietrza docierającego do budynku. Jeśli temperatura na zewnątrz jest wyższa niż wewnątrz budynku, powietrze dochodzące do środka przez rekuperator jest chłodniejsze, aniżeli powietrze np. z okien. Jeśli zaś na zewnątrz jest zimniej niż w pomieszczeniu, powietrze "uciekające" z budynku ogrzewa powietrze napływające, skutkiem czego powietrze docierające do pomieszczeń jest cieplejsze, niż pozyskane z "otwartych" źródeł, takich jak ona i drzwi.

Rekuperacja pomaga w ten sposób zmniejszyć wahania temperatury w pomieszczeniach wentylowanych.

Rekuperacja Wrocław - firma ASBUD

Oferujemy profesjonalne instalacje systemów do rekuperacji pomieszczeń i całych budynków. Każda instalacja jest projektowana tak, aby w danym obiekcie najlepiej spełniała swoją rolę.

Jeśli interesują Cię rekuperatory i chcesz poznać dokładniej naszą ofertę w zakresie rekuperacji, zapraszamy do kontaktu!

Polecamy system PE-FLEX®:

rekuperacja

Do góry